fbpx

FAQ

Termin realizacji jest indywidualny i zależny od kilku czynników. Wykonanie wzoru lub karteczki na zamówienie przedłuża czas jego realizacji. Zazwyczaj trwa to nie dłużej niż miesiąc. Zamówienia z wzorami dostępnymi w stałej ofercie lub mniejsze ilości wykonujemy znacznie szybciej.

Na razie nasze piny można zobaczyć tylko w Toruniu w Galerii Handlowej Copernicus na wysepce „ProDeko”, jednak kto wie co przyniesie czas… 🙂

Cena ustalana jest indywidualnie i zależy od stopnia skomplikowania wzoru (wielkości, ilości kolorów). Jednorazowo płaci się także 200zł za wykonanie matrycy.

Piny mają z tyłu delikatną igiełkę, na którą nakłada się gumowego motylka. Zapięcie nie powoduje dyskomfortu w trakcie noszenia oraz nie niszczy ubrań.

Piny z naszej oferty można dopasować do dowolnej okazji – jest to tylko kwestia wyobraźni i kreatywności. Karteczki mają możliwość personalizacji, dzięki czemu sprawdzą się w szerokim wachlarzu wydarzeń. Osoby którym zależy na realizacji własnego pomysłu, mogą skorzystać z możliwości stworzenia własnego wzoru pina lub karteczki. Dodatkowo oferujemy kilka wzorów karteczek uniwersalnych, które sprawdzą się w wielu okolicznościach.

Wystawiamy rachunek lub fakturę. Pobieramy 50% lub 100% ceny przed rozpoczęciem realizacji projektu. Jest to zależne od tego z jakim wyprzedzeniem zostało złożone zamówienie.

Cena zależy od ilości zamówionych sztuk. Im większa ilość, tym mniejsza cena za pojedynczą przypinkę.

Nie ma minimalnej wielkości zamówienia, jednakże przy większych zamówieniach cena za pojedynczą przypinkę maleje.

#title_yyq3g{font-size: 50px!important;}