fbpx

Przypinki na wesele

Wesele to wyjątkowy moment w życiu. Para Młoda wspólnie z bliskimi świętuje początek nowego etapu w życiu. Aby wszystko podczas tego dnia było dopięte na ostatni guzik, warto zaopatrzyć się m.in. w prezenty dla gości weselnych, np. urocze przypinki, które będą eleganckie i dopasowane do charakteru przyjęcia. Takie upominki dla gości zachwycą wszystkich Weselników!

 

 

Personalizowane przypinki ślubne

 

Personalizowane prezenty dla gości jako personalizowane przypinki to uroczy dodatek, który ma wiele plusów:

 

  • Stanowią drobną, ale oryginalną pamiątkę;
  • Dzięki personalizowanym karteczkom są świetną dekoracją stołu
  • Budują dobrą atmosferę
  • Są personalizowane, więc można wybrać wersję pasującą do całego motywu wesela. Minimalistyczne? Dowcipne? A może eleganckie?
  • Można je przypiąć do sukienki, marynarki czy torebki;
  • W ofercie znajdziesz również przypinki na inne okazje, takie jak wieczór panieński, studniówka czy chrzest. Sprawdź koniecznie!

 

Metalowe przypinki z kolorowym wzorem były modne w latach 80. ubiegłego wieku, i jako że każda moda zatacza koła, ponownie wróciły do obowiązujących trendów. Kiedyś były pamiątkowym gadżetem, który można było kupić jako pamiątkę z turystycznych miejscowości oraz jako firmowe gadżety. Tym razem moda powróciła jako hit przyjęć, eventów, a przede wszystkim ślubów.

 

Poszukujesz gadżetu, który sprawi, że Twoje przyjęcie ślubne będzie oryginalne? Przygotujemy dla Ciebie przypinki na wesele oraz na każdą inną okazję z dowolnie wybranym wzorem. Efektowne ozdoby stanowić będą też miłe upominki dla gości weselnych.

 

Przypinki na wesele

 

Metalowe przypinki ślubne każdy z gości może otrzymać jako drobiazg przy swoim nakryciu na stole. Piny wyglądają niezwykle efektownie, wpięte w ozdobne kartoniki z dekoracyjnym nadrukiem, podziękowaniami lub imionami młodych. Można potraktować je jako biżuterię lub jako prezent dla gości na pamiątkę wspólnie spędzonych chwil razem z młodą parą. Jak każda biżuteria, przypinki dla gości weselnych mogą być niepowtarzalne i oryginalne. Poza gotowymi wzorami możemy przygotować przypinki na wesele z dowolnym wzorem, jaki tylko Ci się zamarzy. Dzięki temu niewielki drobiazg może się okazać wspaniałym i oryginalnym pomysłem na upominki dla gości weselnych.

 

Przypinki na każdą okazję

 

Zastosowanie metalowych ozdób nie ogranicza się jednak tylko do pinów ślubnych. Równie dobrze mogą one być gadżetem dla gości także na przyjęciach z okazji baby shower, chrzcin, rocznic czy urodzin. Możliwość personalizacji wzorów jest bowiem ogromna, ogranicza ją w zasadzie tylko Twoja wyobraźnia i pomysł. Dzięki przypinkom Twoi goście na długo zapamiętają wspólnie spędzone chwile.

 

Przypinki to również dobry pomysł, gdy organizujesz firmowy event lub chcesz w nietypowy sposób uczcić firmowy jubileusz. Zaprojektowany specjalnie na Twoje zamówienie pin będzie miłym prezentem dla współpracowników i kontrahentów. Drobiazgi są ważne, bo pomagają budować przyjazne biznesowe relacje. Nasze piny sprawdzają się w tej roli doskonale.

 

Sprawdź także nasze przypinki reklamowe, przypinki firmowe oraz przypinki na zamówienie.